CENTRUM IT III ETAPA

Tretia etapa je novopostavená polyfunkčná budova s moderným dizajnom, ktorá spĺňa najnovšie tepelno-energetické požiadavky. Novostavba sa nachádza na Moldavskej ceste oproti OC Optima a predstavuje pridruženú budovu k hlavnej budove Centrum IT.

Na prvom nadzemnom podlaží budovy sa nachádza recepcia, cez ktorú sa prechádza do obchodných priestorov. Podlažie disponuje sociálnym zariadeniam a dennou miestnosťou pre štandardné potreby nájomcov.

Administratívna časť budovy sa nachádza na druhom až šiestom nadzemnom podlaží. Každé podlažie taktiež disponuje sociálnym zariadeniam a dennou miestnosťou pre nájomcu.

Na jednotlivých podlažiach sa nachádza balkón, ktorý je umiestnený na inom mieste v závislosti od podlažia. Budova a podlažia sú plne klimatizované a zabezpečené poplašným zariadením. Vstup na jednotlivé podlažia majú len nájomcovia, ktorí sa na danom poschodí nachádzajú.

Budova taktiež disponuje vonkajším a podzemným parkoviskom, jednotlivé parkovacie miesta je možné za mesačný poplatok prenajať.

 

Výmera podlaží: 513,77 m2

Výmera obchodného priestoru: 227,83 m2